Kiedy Thermomix sam się psuje?

Kiedy Thermomix zaczyna zwalniać? Możesz zauważyć, że automatycznie zwolnił lub całkowicie się zatrzymał, ale powinien być w stanie powrócić do swojej pierwotnej prędkości, gdy ponownie go użyjesz. Aby zapewnić, że Twój Thermomix pozostanie w dobrym stanie, powinieneś dokładnie przestrzegać przepisu i szukać wszelkich grudek jedzenia lub pozostałości. Jedzenie przyklejone do noży lub wnętrza misy może niepotrzebnie obciążać silnik.

W większości przypadków możesz określić, kiedy Twój Thermomix się zepsuł, sprawdzając ostrza. Jeśli są one tępe lub złamane, może to być prosty problem z jednostką silnikową. Jeśli jednak sprawdziłeś już te obszary i nadal zauważasz problem, być może będziesz musiał skontaktować się z profesjonalnym serwisem naprawczym. Aby tego uniknąć, powinieneś zabrać swój Thermomix do sklepu lub renomowanego serwisu.

Thermomix to wszechstronne urządzenie, które pozwala na przygotowanie wielu różnych potraw. Posiada kilka ustawień, które pozwalają w kilka sekund przygotować potrawy, takie jak mięso mielone czy zioła. Może także mieszać składniki, mielić je na mąkę, mielić kawę i cukier oraz rozdrabniać jedzenie na zupę lub puree. Thermomix jest również w stanie gotować duże ilości jedzenia za jednym razem.

Podobne tematy