Jakie koktajle przygotować w blenderze ręcznym

Używanie blendera ręcznego to świetny sposób na to, aby dobrze rozpocząć poranki i utrzymać te zachcianki na dystans. Blendery ręczne są niezwykle łatwe w czyszczeniu i pozwalają na szybkie i łatwe przygotowanie smoothies. Aby przygotować pyszny koktajl, wystarczy zmiksować kilka owoców i warzyw, dodać odrobinę soku i dodać kilka orzechów. Możesz również dodać lód, aby dostosować smak swojego smoothie.

Pierwsze, umieścić składniki w blenderze. Lody powinny wejść jako ostatnie, więc możesz dodać ich więcej, jeśli chcesz. Możesz nawet dodać wiórki czekoladowe lub posypkę dla dekoracji. Konsystencja koktajlu powinna być w stylu Goldilocks, ale to do Ciebie należy decyzja o dokładnej ilości mleka, którą chcesz. Jeśli chciałbyś, aby był gęstszy, dodaj trochę więcej mleka lub mniej.

Poza użyciem blendera do mieszania płynnych składników, shaker ręczny może być przydatny do mieszania proszków z płynami. Niektórzy ludzie zalecają używanie podwójnego blendera do koktajli proteinowych. Shaker ręczny wykorzystuje plastikowy kubek to-go jako słoik blendera. Metalowa kulka zwana kulką blendera wiruje wokół słoika, gdy jest on potrząsany. Ręczne shakery nie są tak wydajne jak standardowe blendery, ale pozwalają uzyskać bardzo gładkie koktajle i są wygodne w użyciu.

Podobne tematy