Ile kosztuje dobry Thermomix – nasze opinie

Thermomix to świetny wielofunkcyjny pomocnik kuchenny, który często jest bardziej wszechstronny niż jego konkurenci. Może wykonywać wiele zadań, w tym gotowanie, pieczenie, a nawet sous vide. Jednak niektórzy użytkownicy skarżyli się, że pokrętło prędkości nie zawsze jest zablokowane, gdy pokrywa jest zablokowana, co powoduje, że blender pokazuje komunikat o błędzie. Aby to naprawić, producent zapewnia dwuletnią gwarancję i wsparcie posprzedażowe.

Denise McGlinchy, samotna matka dwóch córek i półrocznej córki, jest właścicielką Thermomixa od kilku lat. W Australii zyskał on miano kultowego i był prezentowany na wielu konkursach kulinarnych. Był nawet przedmiotem parodii! Pomimo swojej popularności, nadal nie jest jasne, ile powinien kosztować dobry Thermomix.

Jednostka bazowa ma kolorowy ekran dotykowy i pokrętło. W zestawie znajduje się ta sama misa do mieszania ze stali nierdzewnej o pojemności 2,2 litra, a także płyta varoma, kosz do gotowania na wolnym ogniu z pokrywką, trzepaczka motylkowa i miarka. Urządzenie posiada łączność Wi-Fi i dostęp do ogromnej bazy przepisów. Dodatkowo może kontrolować temperaturę i czas. Dzięki temu łatwo dostosujesz czas gotowania i unikniesz przypalonego spodu.

Dobry Thermomix pozwoli Ci przemycić warzywa do posiłków bez niczyjej wiedzy. Potężne ostrza pozwalają na sproszkowanie warzyw na miazgę, która wtapia się w zupy, sosy i risotta. Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, weganinem, czy po prostu chcesz eksperymentować z nowymi przepisami, Thermomix pomoże Ci osiągnąć zdrowy posiłek.

Termomix to idealny wybór dla tych, którzy lubią gotować, ale nie chcą inwestować ogromnej sumy pieniędzy. Dobry Thermomix kosztuje nawet 1600 dolarów, a TM6 to urządzenie o przyzwoitych rozmiarach i jakości. Waży 7,95 kg i jest wystarczająco duży, aby zająć duży blat kuchenny. Wymaga trochę miejsca na ladzie i przechowywania akcesoriów.

Jako bonus, Thermomix przychodzi z kilkoma doskonałymi usługami. Na stronie internetowej firmy poprosimy Cię o podanie kodu pocztowego, aby zorganizować demo. Można również ustawić wirtualne demo. Konsultanci są wynagradzani prowizyjnie i nie będą namawiać Cię do zakupu, ale mogą odpowiedzieć na wszelkie pytania. A jeśli nadal nie jesteś przekonany, możesz nawet zamówić artykuły spożywcze online i mieć je dostarczone bezpośrednio do Twoich drzwi.

Thermomix kosztuje więcej niż mikser stojący, blender czy elektryczna płyta grzewcza. Jednak w porównaniu z tymi innymi urządzeniami, Thermomix jest o wiele bardziej wydajny i może zrobić więcej. Jeśli podróżujesz lub karawaningujesz, przekonasz się, że nie musisz zabierać ze sobą kuchni – cały proces odbywa się w misie. Nie kosztuje Cię to również fortuny.

Kolejnym plusem Thermomixa jest jego system napędowy. Silnik jest napędzany przez prawdziwy napęd o zmiennej prędkości, ten sam rodzaj sprzętu, który jest używany w przemyśle ciężkim. Jest on niezwykle dokładny i potrafi dostarczyć ogromny moment obrotowy od momentu rozpoczęcia pracy i gwałtownie zwolnić, aby zmniejszyć zużycie mechaniczne. W rezultacie jest znacznie łatwiejszy w użyciu niż inne urządzenia kuchenne. Jest również kompaktowy i łatwy do przechowywania na blacie lub stole. Możesz go używać do wszystkich rodzajów gotowania, w tym do miksowania, a nawet smażenia.

Podobne tematy